Ogłoszenia parafialne

          Wniebowstąpienie Pańskie - 16 maja 2021 r.
  1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
  2. Nieszpory maryjne z błogosławieństwem małżonków pragnących potomstwa, oczekujących na rozwiązanie oraz czcicieli św. Stanisława Papczyńskiego odbędą się w najbliższy wtorek po mszy św. o godz. 18.00. Tego dnia obchodzimy święto św. Stanisława Papczyńskiego, założyciela Zakonu Marianów.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończącą liturgiczny okres Zmartwychwstania Pańskiego. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który w kościele pobożnie będzie uczestniczyć w uroczystym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. wigilii Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, a po niej czuwanie i modlitwa o dary Ducha Świętego.
  4. Uroczystość I Komunii św. odbędzie się w naszej parafii w sobotę, 29 maja. Dzieci przystąpią do I Komunii w 2. grupach:  o godz. 10.00 i 12.00.
  5. Przypominamy, że niedziela Najświętszej Trójcy, która przypada w tym roku 30 maja, kończy czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, spowiadamy w czasie każdej Mszy św.